O nás

O těhotenství a mateřství se říká, že je to jiný stav, že nic už nebude jako předtím a je to pravda. Všechno se změní a právě proto by aspoň něco mělo zůstat stejné. V mém případě to bylo oblečení, styl na který je člověk celoživotně zvyklý, který mu sedí a vyhovuje.

Nosit dceru v šátku jsem dopředu neplánovala, proto mě před třemi lety překvapilo, jak málo pěkného oblečení na nošení dětí je. Díky šátku jsme se s Tončou dostaly kam jsme potřebovaly a kdykoli jsme potřebovaly. Nosila jsem od jara do zimy, první prototypy otestovaly všechny moje kamarádky. Všechny naše kousky se mnohokrát ozkoušely, připomínkovaly a měnily podle zkušeností mých i mnoha dalších maminek.

Dnes nabízíme oblečení jak na oboustranné nošení, tak na nošení jen vpředu. Mnoho maminek mi během let sdělilo, že nakonec nosily své děti jen na břichu, proto skoro všechny modely nabízíme i ve variantě jen s předním nošením. Pokud dítko odroste, zbyde vám v šatníku stylový kousek bez zipu na zádech, na kterém jen málokdo pozná, že sloužil jako nosící pomůcka.

Navrhujeme také funkční a elegantní módu pro budoucí i kojící maminky, tak aby se i během mateřství cítili příjemně a žensky.

Značka Mama by Segra je menší verzí naší stávající značky Segrasegra zaměřené převážně na městskou cyklistiku. Roky řešíme, jak cyklistům ve městě díky oblečení zpříjemnit a zjednodušit jízdu, a napadlo nás, že kolo a dítě nemusí být zas takový rozdíl…)

Mama by Segra – funkční a elegantní móda pro budoucí i čerstvé maminky.

Noste děti s námi.
Dáša Mertová, Eliška Mertová