Nová kolekce MNMLSM pro maminky a nově i tatínky.

Proč mnmlsm kolekce?
Protože těhotenství a nošení dětí trvá jen omezenou chvíli, ale mámou a tátou zůstanete už na celý život. A právě s touto myšlenkou vznikla nová MNMLSM (minimalism) kolekce.


Nápad na novou kolekci vznikl úplně nenápadně, kdy se mě kamarádky i naše zákaznice, poté co jim pomalu odrostly děti z nošení a kojení, začaly vyptávat, co chystáme nového a jestli nebudeme mít i něco “normálního” na nošení.

Všem jsem odpovídala, že zaměření značky na nosící a těhotenskou módu nás se ségrou vytěžuje na plné obrátky, ale pak jednou moje kamarádka Verča z (aka Okibača) pronesla nad vychladlým kafem památnou větu: “Těhotenství, kojení a nošení v šátku trvá jen určitou chvíli, ale mámou zůstaneš už na celý život.”
A tak vznikla nová kolekce mnmlsm…

Koncept
Základní kameny vašeho šatníku, které lze mezi sebou libovolně kombinovat.
Minimalistický design – čisté střihy – elementární barevnost.
/
Slow+Ethical+Zero Waste+Recycled=Fashi­on Filozofie, které jsme věrné od založení značky.
/
Nevím jak vy, ale já i maminky okolo mně často střídají pár kusů oblíbeného a pohodlného oblečení pořád dokola. Jde vždy o jednoduché, snadno kombinovatelné, jednobarevné kousky, které nemusíte složitě ladit. Oblečení v kterém ráno odvedete děti do školky, zamíříte na pracovní schůzku, po obědě vyzvednete děti, jdete společně na hřiště a večer třeba s přáteli na skleničku.
Minimalistická část šatníku, která vás provede celým dnem.

A protože myslíme i na tatínky a jejich neméně důležitou otcovskou roli, kolekce mnmlsm je určena i jim.

Myšlenka slow fashion je nám blízká už od začátku, pohráli jsme si proto se slovy spojené s touto tématikou.
All you need is less, Slow, Ethical, Zero (Waste), Recycled = Fashion.

Není potřeba mít plnou skříň levných, nekvalitních věcí, ušitých tisíce kilometrů daleko, stačí pár jednoduchých kousků, ušitých šikovnými českými švadlenami z kvalitní látky z Moravy.

All you need is less…

Fotilo se na unikátním, nově zrekonstruovaném dětském hřišti Kaštánek. S autorskými, minimalistickými prolézačkami, původně z 60. let. od Olbrama Zoubka.
Fotograf: Michal Ureš
Modelové a krásná rodina v jednom: Eva, Martin a Jonáš
A o tom, jak jsme se seznámili s Evou zase příště…

Mama by Segra