O nás

O těhotenství a mateřství se říká, že je to jiný stav, že nic už nebude jako předtím a je to pravda. Všechno se změní a právě proto by aspoň něco mělo zůstat stejné. V mém případě to bylo oblečení, styl na který je člověk celoživotně zvyklý, který mu sedí a vyhovuje.

Nosit dceru v šátku jsem dopředu neplánovala, proto mě před třemi lety překvapilo, jak málo pěkného oblečení na nošení dětí je. Díky šátku jsme se s Tončou dostaly kam jsme potřebovaly a kdykoli jsme potřebovaly. Nosila jsem od jara do zimy, první prototypy otestovaly všechny moje kamarádky. Všechny naše kousky se mnohokrát ozkoušely, připomínkovaly a měnily podle zkušeností mých i mnoha dalších maminek.

Dnes nabízíme oblečení jak na oboustranné nošení, tak na nošení jen vpředu. Našim cílem je, aby vám až dítko odroste, zbyl v šatníku stylový kousek na kterém jen málokdo pozná, že sloužil jako nosící pomůcka.

Navrhujeme také funkční a elegantní módu pro budoucí i kojící maminky, tak aby se i během mateřství cítili příjemně a žensky.

Značka Mama by Segra je menší verzí naší stávající značky Segrasegra zaměřené převážně na městskou cyklistiku. Roky řešíme, jak cyklistům ve městě díky oblečení zpříjemnit a zjednodušit jízdu, a napadlo nás, že kolo a dítě nemusí být zas takový rozdíl…)

Mama by Segra – funkční a elegantní móda pro budoucí i čerstvé maminky.

Noste děti s námi.
Dáša Mertová, Eliška Mertová