Obchodní podmínky

Základní ustanovení

Prodávající

Eliška Mertová, IČ 01755684, se sídlem Fr. Křížka 21, Praha 7 17000, je fyzickou osobou zapsanou v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, zabývající se prodejem zakázkového oblečení.

Kupující

Kupující si je vědom, že mu koupí produktů, jež jsou v obchodní nabídce prodávajícího, nevznikají žádná práva na používání registrovaných značek, obchodních názvů, firemních log či patentů prodávajícího nebo dalších firem, není-li v konkrétním případě zvláštní smlouvou sjednáno jinak.

Kupující při zahájení obchodních vztahů předává prodávajícímu pouze své kontaktní údaje, nutné pro bezproblémové vyřízení objednávky, popřípadě údaje, které chce mít uvedeny na nákupních dokladech. Právní vztahy prodávajícího se spotřebitelem výslovně neupravené těmito VOP se řídí příslušnými ustanoveními zák. č. 89/2012 Sb., Občanský zákoník, jakož i předpisy souvisejícími. Individuální smlouva mezi prodávajícím a kupujícím je nadřazena obchodním podmínkám.

Doručení

Jakmile obdržíme objednávku a následně vaši platbu, zašleme vám potvrzovací email. Pokud nebudeme mít zboží na skladě, výroba trvá 2 až 3 týdny od objednání. Vše bude upřesněno v potvrzujícím emailu.

Nevyzvednuté zásilky

Nevyzvednuté zásilky budou vráceny zpět. Poplatek za zpětné doručení hradí kupující.

Vrácení zboží

Zakoupené produkty můžete vrátit do 14 dnů od doručení objednávky. Zboží musí být čisté, nenošené a neprané, pokud možno se všemi visačkami. Poté zasíláme ihned příslušnou částku zpět na zákazníkův účet. Poštovné za zaslané zboží hradí kupující.

Zrušení objednávky

Zrušit objednávku je možné, pokud ji zrušíte do 30 min. od objednání. Poplatky vzniklé vrácením (převodem) peněz zpět na účet zákazníka, budou odečteny nakupujícímu.

Záruka

Záruční doba je 24 měsíců. Záruka se vztahuje na vady, které mají svůj původ ve výrobě, v použitém materiálu či způsobu zpracování. Jestliže zboží poškodil nebo upravil kupující, záruka nebude uznána.

Ochrana soukromí

Veškeré vámi poskytnuté informace jsou přísně důvěrné. Kromě osob dopravujících zboží nebudou osobní údaje bez předchozího souhlasu předávány třetím osobám.

Bezpečnost

Využíváme mezinárodní platební systém PayPal, který zajištuje miliony finančních transakcí každý den.